روش های ارسال کالا

روش‌های ارسال کالا برای تهران، کرج و همچنین سایر شهرستان‌ها به شرح ذیل می‌باشد:

تهران

ارسال کالا در کلیه مناطق ۲۲ گانه تهران رایگان بوده و بابت حمل و تحویل کالای خریداری شده تا درب منزل هزینه‌ای از مشتریان ساکن تهران اخذ نخواهد شد. در نقشه زیر محدوده‌ی ارسال رایگان مشخص شده است:

سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا پنجشنبه تا ساعت ۱۲:۳۰ بعد از ظهر ثبت گردند، در همان روز ترتیب اثر داده خواهند شد و بین ساعت ۱۵ الی ۱۸ تحویل داده می‌شوند.

سفارش‌هایی که پس از ساعات ذکر شده ثبت گردند در روز کاری بعد رسیدگی خواهد شد.
هزینه ارسال کالا در شهر تهران (طبق نقشه فوق) تا درب منزل رایگان می‌باشد و در صورت نیاز و تمایل خریدار به بالابری محصول توسط راننده ماکامارت، این فرآیند متحمل هزینه شده و برعهده خریدار می‌باشد.

* نکته:  ارسال کالا برای سفارش‌های بالاتر از 100 هزار تومان رایگان می‌باشد. در سفارشات کمتر از 100 هزار تومان هزینه پیک به عهده مشتری خواهد بود.

کرج

سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا پنجشنبه تا ساعت ۱۲:۳۰ بعد از ظهر ثبت گردد، در روز کاری بعد ارسال خواهد شد. به سفارش‌هایی که پس از ساعات ذکر شده ثبت گردد طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت آینده پردازش خواهند شد.
هزینه ارسال کالا تا انتهای محدوده شهر تهران رایگان و پس از خروج از محدوده تا درب منزل برعهده خریدار می‌باشد و همانند شهر تهران در صورت نیاز و تمایل خریدار به بالابری محصول توسط راننده ماکامارت ، این فرآیند متحمل هزینه شده و برعهده خریدار می‌باشد.
کالاهای کوچک و با حجم کم (وزن زیر ۲۰ کیلوگرم) به وسیله تیپاکس ارسال می‌گردد و هزینه تیپاکس به روش زیر محاسبه می‌گردد.
هزینه ارسال کالا تا ۶ کیلوگرم مبلغ ۱۳.۵۰۰ تومان می‌باشد و کالاهایی که وزن آن‌ها بیش از ۶ کیلوگرم می‌باشد به ازای هر کیلوگرم اضافه مبلغ ۱.۴۰۰ تومان به مبلغ ذکر شده افزوده می‌شود .

 

شهرستان ها

ارسال کالا به شهرستان‌ها با توجه به محصول و تمایل خریدار به ۳ روش زیر انجام می‌گردد:

1. باربری

در این روش هزینه ارسال با توجه به نوع کالا، حجم، وزن و مسافت تعیین می‌گردد.
محدوده هزینه‌های ارسال توسط باربری به صورت زیر می‌باشد:

جاروبرقی:       ۱۰.۰۰۰ تا ۳۰.۰۰۰ تومان
ظرفشویی:    ۳۰.۰۰۰ تا ۴۰.۰۰۰ تومان
لباسشویی:   ۳۰.۰۰۰ تا ۴۵.۰۰۰ تومان
یخچال فریزر: ۴۰.۰۰۰ تا ۶۰.۰۰۰ تومان

زمان تحویل کالا در این روش از زمان ارسال به مدت ۲۴ ساعت می‌‌باشد و مکان تحویل، دفتر باربری شهر مقصد می‌باشد.

2. تیپاکس

نحوه محاسبه هزینه ارسال به روش تیپاکس به صورت زیر می‌باشد:

هزینه ارسال محصول تا وزن ۶ کیلوگرم مبلغ ۱۳.۵۰۰ تومان می‌باشد و کالاهایی که وزن آن‌ها بیش از ۶ کیلوگرم باشد به ازای هر کیلوگرم اضافه مبلغ ۱.۴۰۰ تومان به مبلغ ذکر شده افزوده می‌شود.
زمان تحویل کالا در این روش برای سفارشاتی که در روزهای کاری در ساعات ۹ الی ۱۱ ثبت شده باشند طی ۲۴ ساعت آینده خواهد بود و مکان تحویل محصول در این روش درب منزل خریدار محترم می‌باشد.

۳. پست‌پیشتاز

هزینه ارسال در این روش پس از ارسال تعیین و اعلام می‌گردد. همچنین زمان تحویل محصول براساس زمان ارسال کالاها توسط اداره پست تعیین شده و مکان تحویل محصول درب منزل خریدار محترم می‌باشد.

 

بنا به توسعه روزافزون اینترنت و گسترش استفاده از بستر مجازی برای انجام امور مختلف روز مره ما نیز برآن آمدیم تا با مهیا ساختن مرکز خریدی جامع و کامل در عرصه اینترنت نیازهای شما را از مهمترین کالاهای کاربردی برطرف سازیم تا علاوه بر سهولت در کارها، هم در زمان شما صرفه جویی بعمل آید و هم خریدی مطمئن برای شما رقم بخورد. از این رو با قدرت تمام با راه اندازی فروشگاه مالتی برند ،خود تحت عنوان ماکامارت ، هدف معرفی و عرضه بهترین محصولات برندهای معتبر (مانند: SAMSUNG , LG ,Tefal , Bosch و … ) را در پیش گرفتیم و با اهتمام به مشتری مداری و ارزش نهادن به حقوق مشتری فضایی صمیمی و قابل اعتماد برای شما ایجاد نمودیم. پشتوانه مجموعه ی ما کادر مجرب و حرفه ای، با کمک گرفتن از نیروهای جوان است. ما در این مجموعه با سابقه چندین ساله ی فروش و تجربه ی نمایندگی برندهای معتبر، نیازهای مشتری را بخوبی می شناسیم و در تلاشیم که بهترین ها را با مناسب ترین و کمترین قیمت برای شما فراهم کنیم. لذا قدم به قدم در خرید شما همراهتان خواهیم بود و شما می توانید سوالات خود را از طریق تماس تلفنی، ایمیل و پیامک از ما بپرسید. در مجموع، تیم پشتیبانی پویا و گارانتی های فعال و همچنین ارائه محصولات و خدمات گسترده در سراسر کشور، در کنار بالاترین کیفیت، خریدی لذت بخش، مطمئن و آسان را برای شما به ارمغان خواهد آورد. جلب رضایت شما مایه ی خرسندی ما خواهد بود ..