سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت گذاری ما در ماکامارت بر اساس هدف پیش رو یعنی همان اهتمام به حقوق مشتریست. لذا در جهت جلب رضایت خریداران می کوشیم؛ از این رو همیشه مناسب ترین قیمت را ارائه میدهیم که این قیمت ها بر اساس نرخ های مصوب و یا قیمت محصولات موجود در بازار میباشد. گفتنی است محصولات ماکامارت در بازه های زمانی مختلف دارای فروش ویژه و تخفیف های مناسب است و گاها در جهت توجه به نیاز مشتری زیر قیمت بازار عرضه خواهند شد.

در خصوص کالاهای ناموجود و غیردسترس، با احترام کامل به کاربران و مشتریان لازم به ذکر است که پیش از سفارش نمیتوان قیمت دقیقی برای آنها تعیین نمود، همچنین بدلیل نوسان قیمت ها و احتمال اشتباه در ثبت قیمت های سایت، به عرض شما میرسانیم که اگر در قیمت محصولات یک سفارش تغییر حاصل شده باشد مبلغ اضافه شده به فاکتور از شما اخذ شده و یا مبلغ کسر شده به شما تحویل داده میشود. همچنین  به هر دلیلی کالا قابل تحویل نباشد همکاران ما در اسرع وقت مراتب را با شما در میان گذاشته و تصمیم شما اعمال خواهد شد. هزینه های مالیات بر ارزش افزوده ی محصولات، بسته بندی، ارسال و بیمه ی کالا ها بعهده ماکامارت بوده و گاها در صورت تغییر شرایط معمول ممکن است جداگانه با مشتری حساب شود

بنا به توسعه روزافزون اینترنت و گسترش استفاده از بستر مجازی برای انجام امور مختلف روز مره ما نیز برآن آمدیم تا با مهیا ساختن مرکز خریدی جامع و کامل در عرصه اینترنت نیازهای شما را از مهمترین کالاهای کاربردی برطرف سازیم تا علاوه بر سهولت در کارها، هم در زمان شما صرفه جویی بعمل آید و هم خریدی مطمئن برای شما رقم بخورد. از این رو با قدرت تمام با راه اندازی فروشگاه مالتی برند ،خود تحت عنوان ماکامارت ، هدف معرفی و عرضه بهترین محصولات برندهای معتبر (مانند: SAMSUNG , LG ,Tefal , Bosch و … ) را در پیش گرفتیم و با اهتمام به مشتری مداری و ارزش نهادن به حقوق مشتری فضایی صمیمی و قابل اعتماد برای شما ایجاد نمودیم. پشتوانه مجموعه ی ما کادر مجرب و حرفه ای، با کمک گرفتن از نیروهای جوان است. ما در این مجموعه با سابقه چندین ساله ی فروش و تجربه ی نمایندگی برندهای معتبر، نیازهای مشتری را بخوبی می شناسیم و در تلاشیم که بهترین ها را با مناسب ترین و کمترین قیمت برای شما فراهم کنیم. لذا قدم به قدم در خرید شما همراهتان خواهیم بود و شما می توانید سوالات خود را از طریق تماس تلفنی، ایمیل و پیامک از ما بپرسید. در مجموع، تیم پشتیبانی پویا و گارانتی های فعال و همچنین ارائه محصولات و خدمات گسترده در سراسر کشور، در کنار بالاترین کیفیت، خریدی لذت بخش، مطمئن و آسان را برای شما به ارمغان خواهد آورد. جلب رضایت شما مایه ی خرسندی ما خواهد بود ..