چندی از بهترین اتوبخار های موجود در سایت ماکامارت

/ / لوازم خانگی

چندی از بهترین اتوبخار های موجود در سایت ماکامارت

با خرید اتوبخار از ماکامارت، از استفاده محصولات اصلی لذت ببرید

 

اتوبخار فیلیپس GC3830

این اتوبخار فیلیپس ثابت کننده ی این حقیقت است که قیمت بالا و لیست بلندی از امکانات معیار مطمئنی برای خوب بودن یک اتو بخار نیست!
در واقع این اتو بخار فیلیپس که قیمت مناسبی هم داره، ساخته شده تا کار اصلی اش، یعنی اتوکشی مقدار زیادی لباس به راحتی و در مدت کم را به نحو احسن انجام بده.
کفی پهن از جنس سرامیک و لبه های باریک به شما امکان اتوکشی سخت ترین جاهای لباس رو هم میده.
از طرف دیگه این اتو بخار فیلیپس دارای تنظیمات صرفه جویی در انرژی است که در مصرف انرژی صرفه جویی میکنه و سیستم رسوب زدایی پیشرفته اون هم رسوبات داخلی اتوبخار را جمع میکند و کارایی دستگاه را همیشه مثل روز اول خوب و عالی نگه میدارد.
دکمه بخار هم در زیر دسته به صورت ارگونومیک، همچون یک ماشه قرارا گرفته تا به راحتی به بخار دسترسی داشته باشید.
این دستگاه توسط کارشناسان ماکامارت تست شده و تنها عیبی که این دستگاه داره اینه که میزان آب داخل دستگاه به سختی مشاهده میشود.

خرید اتوبخار فیلیپس GC3830

خرید اتوبخار

اتوبخار تقال FV4970

بخار دهی عالی و بهینه این دستگاه به شما امکان میده مثل آب خوردن یک عالمه لباس رو اتو بکشید و در آخر کار لباس های نرم و صافی داشته باشید.
این اتوبخار در تست ما بسیار بهتر از اتو بخار های بسیار گران تر عمل کرد و آنها را از دور مسابقات بر اساس راحتی استفاده به در کرد.
این اتو بخار قدرت متوسط رو به بالایی داره و جالب اینجاست که برای هر نوع پارچه نیاز به هیچ تنظیم خاصی نداره!
به راحتی میتونین انواع پارچه رو پشت سر هم اتو کنید و از اتو کشی لذت ببرین چون هم دارای دسته ارگونومیک است هم دارای دکمه بخار ماشه مانند برای راحتی هرچه تمام تر در استفاده از دستگاه.
در کل راحتی این دستگاه از همه چیز بیشتر مد نظر بود و در نهایت اینکه جمع جور است و به راحتی میتونین در جاهای کوچک نگهداریش کنین.
کارشناسان ما در این دستگاه به دو مورد ایراد اشاره کردند که یکی از آن ها کفی بسیار ضخیم است و دیگر آن که مخزن پر شده ی این دستگاه در کمتر از 10 دقیقه خالی میشود.

بیشتر راجع به این اتوبخار تفال بدانید.

خرید اتوبخار

اتوبخار بوش TDA5030110

این اتوبخار نسبت به بقیه اتو بخار ها دارای قیمت بالایی است اما کارایی و امکانات عالی این   اتو بخار بوش به هزینه اضافی برای خرید اون می ارزد!
این اتوبخار بوش دارای قدرت بسیار زیادیه و با بخار بسیار قوی مستمری که تولید میکنه سخت ترین چروک ها رو از کلفت ترین پارچه ها هم از بین میبره!
در زمانی هم که میخواهید بخار ها را با سرعت باور نکردنی از بین ببزین میتونین از بخار فشاری 200 گرمی این اتوبخار استفاده کنید و خودتان بعد از دیدن حجم بسیار زیاد بخار شگفت زده خواهید شد!
البته این اتوبخار به خاطر داشتن بخار بسیار قوی اش که قابلیت عمودی هم دارد، گزینه خوبی برای صاف کردن و بخار دادن به پرده ها و پارچه های آویزان است و با استفاده از آن میتونید به راحتی کت شلوار های گران قیمت را هم بخار بدهید.
کفی این اتو هم جنس فوق العاده محکمی داره و تیز ترین اجسام هم نمیتونن روی اون رو خش بندازن و از طرفی به خاطر طراحی دو سویه این کفی اتو، قابلت چرخیدن و سر خوردن به همه طرف را دارد و البته به راحتی تمیز میشود.
این اتو کارایی بالایی دارد و لازم به ذکره که عیب این دستگاه وزن نسبتا بالاتر اون است

خرید اتوبخار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *